PŘEDSTAVILI JSME KLIENTŮM A INVESTORŮM NAŠE STRATEGICKÉ PARTNERY

19. 05. 2017

LivNordic, PGA National, Troon Privé, T-Mobile Smart Village… Seznámili jsme naše klienty s koncepty a firmami, které s námi v Oaks Prague vytvoří skutečné místo pro život.

V Oaks Prague chceme pro naše klienty a budoucí sousedy zajistit ty nejlepší služby a úroveň bydlení. Naši obchodní partneři přinášející své mezinárodní know-how jsou proto nedílnou součástí našeho týmu, bez které by se nám naše mise nepodařila. Bylo nám ctí ve čtvrtek 18.5.2017 partnery Oaks Prague našim klientům a londýnským investorům představit, a to v nezaměnitelném malostranském prostředí Hergetovy Cihelny.

Poprvé jsme měli možnost veřejně představit koncept LivNordic společnosti Six Senses, který bude definovat program a nabídku služeb v našem wellness & spa. Autoři skandinávského konceptu, Anna Bjurstam a Ian Bell, našim hostům nastínili, že LivNordic představuje holistický přístup ke kvalitnímu životnímu stylu, spíše než pouhou nabídku masáží a tréninků. Mimo jiné se tak naučíte, například, správně dýchat či kvalitně spát.

Troon International, jednu z předních firem v oblasti správy, rozvoje a marketingu prémiových světových golfových hřišť, nám představili Mark Chapleski, prezident divize Troon International, Ian Bulleid, ředitel obchodu a marketingu pro Evropu, Střední Východ a Afriku a Jon Schauder, regionální ředitel pro Evropu. Pro hřiště Oaks Prague PGA Czech National vybrali velmi ojedinělý koncept Troon Privé, tedy soukromý golfový klub, který nabídne svým hráčům možnost zahrát si na ostatních klubech Troon Privé ve světě, které jsou běžné veřejnosti nepřístupné.

T-Mobile a koncept Smart Village zastoupili Petr Malimánek a Andras Fazakas z Deutsche Telekom. Za PGA k nám již poněkolikáté zavítal výkonný ředitele Hamish Ferguson a investiční ředitel Guy Moran, kteří netrpělivě sledují stavbu jediného golfového hřiště v České republice s licencí PGA Czech National. Mezi významnými partnery samozřejmě nemohl chybět ani architekt našeho hřiště, Kyle Phillips, který za námi přiletěl až z Kalifornie.


 

Zpátky do knihovny